Bovenwoning (appartement) Juliana van Stolbergstraat 40 2 Amsterdam

Juliana van Stolbergstraat 40 2, 1055 RN Amsterdam

53 m² Bouwjaar 1931 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Juliana van Stolbergstraat 40 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €442.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
134 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Juliana van Stolbergstraat 40 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Juliana van Stolbergstraat 40 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.56
CO₂-emissie
2388.18 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2410 Inwoners
1315 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1224 Woningvoorraad
€442.000 Gem. woningwaarde Landlust-Noord
26% Koopwoningen
24.551 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Juliana van Stolbergstraat 40 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Juliana van Stolbergstraat 40 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Juliana van Stolbergstraat 40 2?

De prijsindicatie voor Juliana van Stolbergstraat 40 2 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Landlust-Noord is €442.000. Dat komt neer op circa €8.340 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Juliana van Stolbergstraat 40 2 zich tot de wijk Landlust-Noord?

Juliana van Stolbergstraat 40 2 is een bovenwoning (appartement) van 53 m² in de wijk Landlust-Noord. De buurt telt 1.224 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.551 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Juliana van Stolbergstraat 40 2?

Juliana van Stolbergstraat 40 2 is een bovenwoning (appartement) in Landlust-Noord, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Juliana van Stolbergstraat 40 2 vergeleken met de buurt?

Juliana van Stolbergstraat 40 2 heeft 53 m² woonoppervlakte en 134 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Landlust-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €442.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Juliana van Stolbergstraat 40 2 en wat betekent dat?

Juliana van Stolbergstraat 40 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2388.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Juliana van Stolbergstraat 40 2?

Juliana van Stolbergstraat 40 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Landlust-Noord?

De wijk Landlust-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €442.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.