Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1959
- Woonoppervlakte
- 29 m²
- Inhoud
- 138 m³
- Kamers
- 1
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €240.000 tot €290.000
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
Willem de Zwijgerlaan 334 E5 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 29 m² en 1 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willem de Zwijgerlaan 334 E5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.4 kmWONEN IN EEN STUDIO DIE ECHT ALLES HEEFT – MIDDEN IN BRUISEND AMSTERDAM?
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Willem de Zwijgerlaan 334 E5 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Landlust is €407.000. Dat komt neer op circa €14.034 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillem de Zwijgerlaan 334 E5 is een bovenwoning van 29 m² in de wijk Bedrijventerrein Landlust. De buurt telt 360 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.421 inwoners per km².
Willem de Zwijgerlaan 334 E5 is een bovenwoning in Bedrijventerrein Landlust, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Willem de Zwijgerlaan 334 E5 heeft 29 m² woonoppervlakte en 138 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Bedrijventerrein Landlust ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Willem de Zwijgerlaan 334 E5 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Willem de Zwijgerlaan 334 E5 heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Bedrijventerrein Landlust in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Willem de Zwijgerlaan 334 E5 in Bedrijventerrein Landlust bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.