Bovenwoning Haarlemmerweg 489 D Amsterdam

Haarlemmerweg 489 D, 1055 PK Amsterdam

55 m² Bouwjaar 1988 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Haarlemmerweg 489 D is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
181 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
by_water, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Haarlemmerweg 489 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haarlemmerweg 489 D

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

585 Inwoners
390 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
360 Woningvoorraad
€407.000 Gem. woningwaarde Bedrijventerrein Landlust
41% Koopwoningen
5.421 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Haarlemmerweg 489 D

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Haarlemmerweg 489 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Haarlemmerweg 489 D?

De prijsindicatie voor Haarlemmerweg 489 D ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Landlust is €407.000. Dat komt neer op circa €7.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haarlemmerweg 489 D zich tot de wijk Bedrijventerrein Landlust?

Haarlemmerweg 489 D is een bovenwoning van 55 m² in de wijk Bedrijventerrein Landlust. De buurt telt 360 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.421 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haarlemmerweg 489 D?

Haarlemmerweg 489 D is een bovenwoning in Bedrijventerrein Landlust, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Haarlemmerweg 489 D vergeleken met de buurt?

Haarlemmerweg 489 D heeft 55 m² woonoppervlakte en 181 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Bedrijventerrein Landlust ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haarlemmerweg 489 D en wat betekent dat?

Haarlemmerweg 489 D heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Haarlemmerweg 489 D?

Haarlemmerweg 489 D heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijventerrein Landlust?

De wijk Bedrijventerrein Landlust in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Landlust?

Vanuit Haarlemmerweg 489 D in Bedrijventerrein Landlust bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.