Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1922
- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Inhoud
- 179 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €495.000 tot €595.000
Admiraal De Ruijterweg 252 1 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €496.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Admiraal De Ruijterweg 252 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.5 km**English translation below** Licht, goed ingedeeld 3-kamer appartement van 70m² met open keuken, twee slaapkamers en een fijn balkon op het…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Admiraal De Ruijterweg 252 1 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Landlust-Zuid is €496.000. Dat komt neer op circa €7.086 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAdmiraal De Ruijterweg 252 1 is een tussenverdieping van 70 m² in de wijk Landlust-Zuid. De buurt telt 2.266 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.724 inwoners per km².
Admiraal De Ruijterweg 252 1 is een tussenverdieping in Landlust-Zuid, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Admiraal De Ruijterweg 252 1 heeft 70 m² woonoppervlakte en 179 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Landlust-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €496.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Admiraal De Ruijterweg 252 1 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Admiraal De Ruijterweg 252 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.
De wijk Landlust-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €496.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Admiraal De Ruijterweg 252 1 in Landlust-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.