Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Inhoud
- 240 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €550.000 tot €650.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2024 tot 2028
- Ligging
- In woonwijk
Admiraal De Ruijterweg 429 2 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Admiraal De Ruijterweg 429 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.9 kmVOLLEDIG GERENOVEERDE JAREN ’30 WONING (73 M²) MET ENERGIELABEL A, DOORZON WOONKAMER EN ZONNIG BALKON IN AMSTERDAM WEST Op een geliefde locatie in…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Admiraal De Ruijterweg 429 2 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Bosleeuw is €421.000. Dat komt neer op circa €5.767 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAdmiraal De Ruijterweg 429 2 is een tussenverdieping van 73 m² in de wijk Bosleeuw. De buurt telt 2.747 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.070 inwoners per km².
Admiraal De Ruijterweg 429 2 is een tussenverdieping in Bosleeuw, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Admiraal De Ruijterweg 429 2 heeft 73 m² woonoppervlakte en 240 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Bosleeuw ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Admiraal De Ruijterweg 429 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.83 kg/jaar.
Admiraal De Ruijterweg 429 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Bosleeuw in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Admiraal De Ruijterweg 429 2 in Bosleeuw bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.7 km.