Streetview Vier Heemskinderenstraat 2 3 Amsterdam

Vier Heemskinderenstraat 2 3, 1055 LE Amsterdam

52 m² Bouwjaar 1952 Label B

Vier Heemskinderenstraat 2 3 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €572.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
52 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Vier Heemskinderenstraat 2 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vier Heemskinderenstraat 2 3

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.35
CO₂-emissie
2576.81 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1865 Inwoners
980 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
877 Woningvoorraad
€572.000 Gem. woningwaarde Erasmusparkbuurt-Oost
38% Koopwoningen
22.451 Inwoners per km²

Locatie van Vier Heemskinderenstraat 2 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Vier Heemskinderenstraat 2 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Vier Heemskinderenstraat 2 3?

De gemiddelde woningwaarde in Erasmusparkbuurt-Oost is €572.000. Dat komt neer op circa €11.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vier Heemskinderenstraat 2 3 zich tot de wijk Erasmusparkbuurt-Oost?

Vier Heemskinderenstraat 2 3 is een appartement van 52 m² in de wijk Erasmusparkbuurt-Oost. De buurt telt 877 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.451 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vier Heemskinderenstraat 2 3?

Vier Heemskinderenstraat 2 3 is een appartement in Erasmusparkbuurt-Oost, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vier Heemskinderenstraat 2 3 vergeleken met de buurt?

Vier Heemskinderenstraat 2 3 heeft 52 m² woonoppervlakte. In Erasmusparkbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €572.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vier Heemskinderenstraat 2 3 en wat betekent dat?

Vier Heemskinderenstraat 2 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-10-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 2576.81 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Erasmusparkbuurt-Oost?

De wijk Erasmusparkbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €572.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Erasmusparkbuurt-Oost?

Vanuit Vier Heemskinderenstraat 2 3 in Erasmusparkbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.