Bovenwoning (appartement) Hertspieghelweg 60 3 Amsterdam

Hertspieghelweg 60 3, 1055 KR Amsterdam

65 m² Bouwjaar 1950 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Hertspieghelweg 60 3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
65 m²
Inhoud
201 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hertspieghelweg 60 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hertspieghelweg 60 3

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
236.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
330.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.27 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5485 Inwoners
2840 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2747 Woningvoorraad
€421.000 Gem. woningwaarde Bosleeuw
28% Koopwoningen
16.070 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hertspieghelweg 60 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hertspieghelweg 60 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Hertspieghelweg 60 3?

De prijsindicatie voor Hertspieghelweg 60 3 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Bosleeuw is €421.000. Dat komt neer op circa €6.477 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hertspieghelweg 60 3 zich tot de wijk Bosleeuw?

Hertspieghelweg 60 3 is een bovenwoning (appartement) van 65 m² in de wijk Bosleeuw. De buurt telt 2.747 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.070 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hertspieghelweg 60 3?

Hertspieghelweg 60 3 is een bovenwoning (appartement) in Bosleeuw, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hertspieghelweg 60 3 vergeleken met de buurt?

Hertspieghelweg 60 3 heeft 65 m² woonoppervlakte en 201 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Bosleeuw ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hertspieghelweg 60 3 en wat betekent dat?

Hertspieghelweg 60 3 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-10-17. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hertspieghelweg 60 3?

Hertspieghelweg 60 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bosleeuw?

De wijk Bosleeuw in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bosleeuw?

Vanuit Hertspieghelweg 60 3 in Bosleeuw bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.7 km.