Streetview Granidastraat 17 2 Amsterdam

Granidastraat 17 2, 1055 HE Amsterdam

58 m² Bouwjaar 1950 Label A+

Granidastraat 17 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
58 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Granidastraat 17 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Granidastraat 17 2

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
84.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
33.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
76.5%
CO₂-emissie
17.81 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5485 Inwoners
2840 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2747 Woningvoorraad
€421.000 Gem. woningwaarde Bosleeuw
28% Koopwoningen
16.070 Inwoners per km²

Locatie van Granidastraat 17 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Granidastraat 17 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Granidastraat 17 2?

De gemiddelde woningwaarde in Bosleeuw is €421.000. Dat komt neer op circa €7.259 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Granidastraat 17 2 zich tot de wijk Bosleeuw?

Granidastraat 17 2 is een appartement van 58 m² in de wijk Bosleeuw. De buurt telt 2.747 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.070 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Granidastraat 17 2?

Granidastraat 17 2 is een appartement in Bosleeuw, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Granidastraat 17 2 vergeleken met de buurt?

Granidastraat 17 2 heeft 58 m² woonoppervlakte. In Bosleeuw ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Granidastraat 17 2 en wat betekent dat?

Granidastraat 17 2 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-11-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.81 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bosleeuw?

De wijk Bosleeuw in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bosleeuw?

Vanuit Granidastraat 17 2 in Bosleeuw bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bosleeuw?

Zorg en onderwijs in de buurt van Granidastraat 17 2: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.8 km.