Portiekflat Egidiusstraat 49 2 Amsterdam

Egidiusstraat 49 2, 1055 GM Amsterdam

70 m² Bouwjaar 1940 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Egidiusstraat 49 2 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
232 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Egidiusstraat 49 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Egidiusstraat 49 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
151.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
229.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3995 Inwoners
2305 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2176 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde Erasmusparkbuurt-West
48% Koopwoningen
13.479 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Egidiusstraat 49 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Egidiusstraat 49 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Egidiusstraat 49 2?

De prijsindicatie voor Egidiusstraat 49 2 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Erasmusparkbuurt-West is €458.000. Dat komt neer op circa €6.543 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Egidiusstraat 49 2 zich tot de wijk Erasmusparkbuurt-West?

Egidiusstraat 49 2 is een portiekflat van 70 m² in de wijk Erasmusparkbuurt-West. De buurt telt 2.176 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.479 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Egidiusstraat 49 2?

Egidiusstraat 49 2 is een portiekflat in Erasmusparkbuurt-West, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Egidiusstraat 49 2 vergeleken met de buurt?

Egidiusstraat 49 2 heeft 70 m² woonoppervlakte en 232 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Erasmusparkbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Egidiusstraat 49 2 en wat betekent dat?

Egidiusstraat 49 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Egidiusstraat 49 2?

Egidiusstraat 49 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Erasmusparkbuurt-West?

De wijk Erasmusparkbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Erasmusparkbuurt-West?