Bovenwoning Bos en Lommerplein 64 Amsterdam

Bos en Lommerplein 64, 1055 EK Amsterdam

87 m² Bouwjaar 2003 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Bos en Lommerplein 64 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
272 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2029
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bos en Lommerplein 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bos en Lommerplein 64

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
108.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
170.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.85 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5485 Inwoners
2840 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2747 Woningvoorraad
€421.000 Gem. woningwaarde Bosleeuw
28% Koopwoningen
16.070 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bos en Lommerplein 64

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bos en Lommerplein 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Bos en Lommerplein 64?

De prijsindicatie voor Bos en Lommerplein 64 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Bosleeuw is €421.000. Dat komt neer op circa €4.839 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bos en Lommerplein 64 zich tot de wijk Bosleeuw?

Bos en Lommerplein 64 is een bovenwoning van 87 m² in de wijk Bosleeuw. De buurt telt 2.747 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.070 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bos en Lommerplein 64?

Bos en Lommerplein 64 is een bovenwoning in Bosleeuw, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bos en Lommerplein 64 vergeleken met de buurt?

Bos en Lommerplein 64 heeft 87 m² woonoppervlakte en 272 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Bosleeuw ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bos en Lommerplein 64 en wat betekent dat?

Bos en Lommerplein 64 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bos en Lommerplein 64?

Bos en Lommerplein 64 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bosleeuw?

De wijk Bosleeuw in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bosleeuw?

Vanuit Bos en Lommerplein 64 in Bosleeuw bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.7 km.