Streetview Elckerlijcstraat 73 Amsterdam

Elckerlijcstraat 73, 1055 AK Amsterdam

84 m² Bouwjaar 2008 Label B

Elckerlijcstraat 73 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
84 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Elckerlijcstraat 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elckerlijcstraat 73

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
115.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
178.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3995 Inwoners
2305 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2176 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde Erasmusparkbuurt-West
48% Koopwoningen
13.479 Inwoners per km²

Locatie van Elckerlijcstraat 73

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Elckerlijcstraat 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Elckerlijcstraat 73?

De gemiddelde woningwaarde in Erasmusparkbuurt-West is €458.000. Dat komt neer op circa €5.452 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elckerlijcstraat 73 zich tot de wijk Erasmusparkbuurt-West?

Elckerlijcstraat 73 is een appartement van 84 m² in de wijk Erasmusparkbuurt-West. De buurt telt 2.176 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.479 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elckerlijcstraat 73?

Elckerlijcstraat 73 is een appartement in Erasmusparkbuurt-West, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Elckerlijcstraat 73 vergeleken met de buurt?

Elckerlijcstraat 73 heeft 84 m² woonoppervlakte. In Erasmusparkbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elckerlijcstraat 73 en wat betekent dat?

Elckerlijcstraat 73 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.77 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Erasmusparkbuurt-West?

De wijk Erasmusparkbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Erasmusparkbuurt-West?

Vanuit Elckerlijcstraat 73 in Erasmusparkbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Erasmusparkbuurt-West?