Tussenverdieping Hoofdweg 468 Amsterdam

Hoofdweg 468, 1055 AB Amsterdam

83 m² Bouwjaar 2008 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Hoofdweg 468 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
272 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€575.000 tot €675.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hoofdweg 468

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoofdweg 468

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
92.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
115.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.42 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3995 Inwoners
2305 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2176 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde Erasmusparkbuurt-West
48% Koopwoningen
13.479 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoofdweg 468

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hoofdweg 468

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoofdweg 468?

De prijsindicatie voor Hoofdweg 468 ligt rond €575.000 tot €675.000. De gemiddelde woningwaarde in Erasmusparkbuurt-West is €458.000. Dat komt neer op circa €5.518 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoofdweg 468 zich tot de wijk Erasmusparkbuurt-West?

Hoofdweg 468 is een tussenverdieping van 83 m² in de wijk Erasmusparkbuurt-West. De buurt telt 2.176 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.479 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoofdweg 468?

Hoofdweg 468 is een tussenverdieping in Erasmusparkbuurt-West, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hoofdweg 468 vergeleken met de buurt?

Hoofdweg 468 heeft 83 m² woonoppervlakte en 272 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Erasmusparkbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoofdweg 468 en wat betekent dat?

Hoofdweg 468 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoofdweg 468?

Hoofdweg 468 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Erasmusparkbuurt-West?

De wijk Erasmusparkbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Erasmusparkbuurt-West?

Vanuit Hoofdweg 468 in Erasmusparkbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.