Streetview Pieter Langendijkstraat 9 E Amsterdam

Pieter Langendijkstraat 9 E, 1054 XW Amsterdam

98 m² Bouwjaar 1996 Label A

Pieter Langendijkstraat 9 E is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €568.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
98 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Pieter Langendijkstraat 9 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter Langendijkstraat 9 E

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5690 Inwoners
3545 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
3410 Woningvoorraad
€568.000 Gem. woningwaarde Cremerbuurt-West
31% Koopwoningen
28.932 Inwoners per km²

Locatie van Pieter Langendijkstraat 9 E

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Pieter Langendijkstraat 9 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Langendijkstraat 9 E?

De gemiddelde woningwaarde in Cremerbuurt-West is €568.000. Dat komt neer op circa €5.796 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Langendijkstraat 9 E zich tot de wijk Cremerbuurt-West?

Pieter Langendijkstraat 9 E is een appartement van 98 m² in de wijk Cremerbuurt-West. De buurt telt 3.410 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.932 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Langendijkstraat 9 E?

Pieter Langendijkstraat 9 E is een appartement in Cremerbuurt-West, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pieter Langendijkstraat 9 E vergeleken met de buurt?

Pieter Langendijkstraat 9 E heeft 98 m² woonoppervlakte. In Cremerbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €568.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter Langendijkstraat 9 E en wat betekent dat?

Pieter Langendijkstraat 9 E heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Cremerbuurt-West?

De wijk Cremerbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €568.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cremerbuurt-West?

Vanuit Pieter Langendijkstraat 9 E in Cremerbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Cremerbuurt-West?