Woningdetails
- Type
- Benedenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1901
- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Inhoud
- 508 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €1.350.000 tot €1.600.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2027
Kanaalstraat 120 H is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €568.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kanaalstraat 120 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
1.6 kmKanaalstraat 120 H 1054 XM, Amsterdam **For English, see below** Charmant en ruim appartement met een prachtige tuin in de geliefde Helmersbuurt,…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Kanaalstraat 120 H ligt rond €1.350.000 tot €1.600.000. De gemiddelde woningwaarde in Cremerbuurt-West is €568.000. Dat komt neer op circa €3.864 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKanaalstraat 120 H is een benedenwoning (appartement) van 147 m² in de wijk Cremerbuurt-West. De buurt telt 3.410 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.932 inwoners per km².
Kanaalstraat 120 H is een benedenwoning (appartement) in Cremerbuurt-West, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kanaalstraat 120 H heeft 147 m² woonoppervlakte en 508 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Cremerbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €568.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kanaalstraat 120 H heeft energielabel B. Geldig tot 2029-08-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Kanaalstraat 120 H heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.
De wijk Cremerbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €568.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Kanaalstraat 120 H in Cremerbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.