Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1902
- Woonoppervlakte
- 30 m²
- Inhoud
- 121 m³
- Kamers
- 1
Kanaalstraat 69 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1902. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m² en 1 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €615.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kanaalstraat 69
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Cremerbuurt-Oost is €615.000. Dat komt neer op circa €20.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKanaalstraat 69 is een appartement van 30 m² in de wijk Cremerbuurt-Oost. De buurt telt 1.353 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 34.647 inwoners per km².
Kanaalstraat 69 is een appartement in Cremerbuurt-Oost, gebouwd in 1902 (124 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kanaalstraat 69 heeft 30 m² woonoppervlakte en 121 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Cremerbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €615.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kanaalstraat 69 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.13 kg/jaar.
Kanaalstraat 69 heeft 1 kamers.
De wijk Cremerbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €615.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Kanaalstraat 69 in Cremerbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kanaalstraat 69: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.