Streetview Kanaalstraat 69 E Amsterdam

Kanaalstraat 69 E, 1054 XA Amsterdam

24 m² Bouwjaar 1902 1 kamers Label D

Kanaalstraat 69 E is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1902. De woning heeft een woonoppervlakte van 24 m² en 1 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €615.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1902
Woonoppervlakte
24 m²
Inhoud
74 m³
Kamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Kanaalstraat 69 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kanaalstraat 69 E

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2335 Inwoners
1425 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1353 Woningvoorraad
€615.000 Gem. woningwaarde Cremerbuurt-Oost
37% Koopwoningen
34.647 Inwoners per km²

Locatie van Kanaalstraat 69 E

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kanaalstraat 69 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Kanaalstraat 69 E?

De prijsindicatie voor Kanaalstraat 69 E ligt rond €125.000 tot €150.000. De gemiddelde woningwaarde in Cremerbuurt-Oost is €615.000. Dat komt neer op circa €25.625 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kanaalstraat 69 E zich tot de wijk Cremerbuurt-Oost?

Kanaalstraat 69 E is een appartement van 24 m² in de wijk Cremerbuurt-Oost. De buurt telt 1.353 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 34.647 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kanaalstraat 69 E?

Kanaalstraat 69 E is een appartement in Cremerbuurt-Oost, gebouwd in 1902 (124 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kanaalstraat 69 E vergeleken met de buurt?

Kanaalstraat 69 E heeft 24 m² woonoppervlakte en 74 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Cremerbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €615.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kanaalstraat 69 E en wat betekent dat?

Kanaalstraat 69 E heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Kanaalstraat 69 E?

Kanaalstraat 69 E heeft 1 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Cremerbuurt-Oost?

De wijk Cremerbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €615.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cremerbuurt-Oost?

Vanuit Kanaalstraat 69 E in Cremerbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2 km.