Bovenwoning Wilhelminastraat 48 3 Amsterdam

Wilhelminastraat 48 3, 1054 WK Amsterdam

107 m² Bouwjaar 1900 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Wilhelminastraat 48 3 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €615.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
107 m²
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Wilhelminastraat 48 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilhelminastraat 48 3

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2335 Inwoners
1425 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1353 Woningvoorraad
€615.000 Gem. woningwaarde Cremerbuurt-Oost
37% Koopwoningen
34.647 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wilhelminastraat 48 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wilhelminastraat 48 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelminastraat 48 3?

De prijsindicatie voor Wilhelminastraat 48 3 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Cremerbuurt-Oost is €615.000. Dat komt neer op circa €5.748 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelminastraat 48 3 zich tot de wijk Cremerbuurt-Oost?

Wilhelminastraat 48 3 is een bovenwoning van 107 m² in de wijk Cremerbuurt-Oost. De buurt telt 1.353 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 34.647 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelminastraat 48 3?

Wilhelminastraat 48 3 is een bovenwoning in Cremerbuurt-Oost, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wilhelminastraat 48 3 vergeleken met de buurt?

Wilhelminastraat 48 3 heeft 107 m² woonoppervlakte. Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Cremerbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €615.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilhelminastraat 48 3 en wat betekent dat?

Wilhelminastraat 48 3 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Wilhelminastraat 48 3?

Wilhelminastraat 48 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Cremerbuurt-Oost?

De wijk Cremerbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €615.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cremerbuurt-Oost?

Vanuit Wilhelminastraat 48 3 in Cremerbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2 km.