Benedenwoning Wilhelminastraat 127 H Amsterdam

Wilhelminastraat 127 H, 1054 WB Amsterdam

83 m² Bouwjaar 1904 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Wilhelminastraat 127 H is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €568.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
343 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€835.000 tot €935.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2029
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Wilhelminastraat 127 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilhelminastraat 127 H

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5690 Inwoners
3545 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
3410 Woningvoorraad
€568.000 Gem. woningwaarde Cremerbuurt-West
31% Koopwoningen
28.932 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wilhelminastraat 127 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wilhelminastraat 127 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelminastraat 127 H?

De prijsindicatie voor Wilhelminastraat 127 H ligt rond €835.000 tot €935.000. De gemiddelde woningwaarde in Cremerbuurt-West is €568.000. Dat komt neer op circa €6.843 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelminastraat 127 H zich tot de wijk Cremerbuurt-West?

Wilhelminastraat 127 H is een benedenwoning van 83 m² in de wijk Cremerbuurt-West. De buurt telt 3.410 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.932 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelminastraat 127 H?

Wilhelminastraat 127 H is een benedenwoning in Cremerbuurt-West, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wilhelminastraat 127 H vergeleken met de buurt?

Wilhelminastraat 127 H heeft 83 m² woonoppervlakte en 343 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Cremerbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €568.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilhelminastraat 127 H en wat betekent dat?

Wilhelminastraat 127 H heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Wilhelminastraat 127 H?

Wilhelminastraat 127 H heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Cremerbuurt-West?

De wijk Cremerbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €568.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cremerbuurt-West?

Vanuit Wilhelminastraat 127 H in Cremerbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.