Benedenwoning (appartement) J.J. Cremerplein 54 H Amsterdam

J.J. Cremerplein 54 H, 1054 TM Amsterdam

93 m² Bouwjaar 1912 5 kamers 3 slaapkamers Label C

J.J. Cremerplein 54 H is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €568.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
93 m²
Inhoud
391 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€740.000 tot €840.000
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor J.J. Cremerplein 54 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel J.J. Cremerplein 54 H

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
127.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
201.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.9 kg/m²

Tuin
Ja (36.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5690 Inwoners
3545 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
3410 Woningvoorraad
€568.000 Gem. woningwaarde Cremerbuurt-West
31% Koopwoningen
28.932 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van J.J. Cremerplein 54 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over J.J. Cremerplein 54 H

Wat is de geschatte woningwaarde van J.J. Cremerplein 54 H?

De prijsindicatie voor J.J. Cremerplein 54 H ligt rond €740.000 tot €840.000. De gemiddelde woningwaarde in Cremerbuurt-West is €568.000. Dat komt neer op circa €6.108 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt J.J. Cremerplein 54 H zich tot de wijk Cremerbuurt-West?

J.J. Cremerplein 54 H is een benedenwoning (appartement) van 93 m² in de wijk Cremerbuurt-West. De buurt telt 3.410 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.932 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op J.J. Cremerplein 54 H?

J.J. Cremerplein 54 H is een benedenwoning (appartement) in Cremerbuurt-West, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is J.J. Cremerplein 54 H vergeleken met de buurt?

J.J. Cremerplein 54 H heeft 93 m² woonoppervlakte en 391 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Cremerbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €568.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van J.J. Cremerplein 54 H en wat betekent dat?

J.J. Cremerplein 54 H heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van J.J. Cremerplein 54 H?

J.J. Cremerplein 54 H heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 36 m².

Hoe is de woningmarkt in Cremerbuurt-West?

De wijk Cremerbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €568.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cremerbuurt-West?