Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Inhoud
- 146 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
J.J. Cremerplein 47 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €568.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor J.J. Cremerplein 47 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
1.6 km*This property is listed by a MVA Certified Expat Broker* *Alleen de bezichtigingsaanvragen via de Funda-website worden in behandeling…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor J.J. Cremerplein 47 2 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Cremerbuurt-West is €568.000. Dat komt neer op circa €10.143 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJ.J. Cremerplein 47 2 is een bovenwoning (appartement) van 56 m² in de wijk Cremerbuurt-West. De buurt telt 3.410 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.932 inwoners per km².
J.J. Cremerplein 47 2 is een bovenwoning (appartement) in Cremerbuurt-West, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
J.J. Cremerplein 47 2 heeft 56 m² woonoppervlakte en 146 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Cremerbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €568.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
J.J. Cremerplein 47 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.42 kg/jaar.
J.J. Cremerplein 47 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Cremerbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €568.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit J.J. Cremerplein 47 2 in Cremerbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.