Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Inhoud
- 346 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
WG-plein 85 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €620.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor WG-plein 85
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.3 kmDe prijsindicatie voor WG-plein 85 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in WG-terrein is €620.000. Dat komt neer op circa €5.636 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWG-plein 85 is een appartement van 110 m² in de wijk WG-terrein. De buurt telt 1.680 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.025 inwoners per km².
WG-plein 85 is een appartement in WG-terrein, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
WG-plein 85 heeft 110 m² woonoppervlakte en 346 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In WG-terrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €620.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
WG-plein 85 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-12-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
WG-plein 85 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk WG-terrein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €620.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit WG-plein 85 in WG-terrein bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van WG-plein 85: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.