Streetview Brederodestraat 49 2 Amsterdam

Brederodestraat 49 2, 1054 MS Amsterdam

55 m² Bouwjaar 1901 Label D

Brederodestraat 49 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €615.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
55 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Brederodestraat 49 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brederodestraat 49 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
1.81
CO₂-emissie
2827.12 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2335 Inwoners
1425 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1353 Woningvoorraad
€615.000 Gem. woningwaarde Cremerbuurt-Oost
37% Koopwoningen
34.647 Inwoners per km²

Locatie van Brederodestraat 49 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Brederodestraat 49 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Brederodestraat 49 2?

De gemiddelde woningwaarde in Cremerbuurt-Oost is €615.000. Dat komt neer op circa €11.182 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brederodestraat 49 2 zich tot de wijk Cremerbuurt-Oost?

Brederodestraat 49 2 is een appartement van 55 m² in de wijk Cremerbuurt-Oost. De buurt telt 1.353 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 34.647 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brederodestraat 49 2?

Brederodestraat 49 2 is een appartement in Cremerbuurt-Oost, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Brederodestraat 49 2 vergeleken met de buurt?

Brederodestraat 49 2 heeft 55 m² woonoppervlakte. In Cremerbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €615.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brederodestraat 49 2 en wat betekent dat?

Brederodestraat 49 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-09-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 2827.12 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Cremerbuurt-Oost?

De wijk Cremerbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €615.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cremerbuurt-Oost?

Vanuit Brederodestraat 49 2 in Cremerbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Cremerbuurt-Oost?