Bovenwoning Overtoom 509 1 Amsterdam

Overtoom 509 1, 1054 LH Amsterdam

80 m² Bouwjaar 1919 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Overtoom 509 1 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €691.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
288 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Overtoom 509 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Overtoom 509 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
169.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
241.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.59 kg/m²

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2250 Inwoners
1310 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1237 Woningvoorraad
€691.000 Gem. woningwaarde Vondelparkbuurt-West
38% Koopwoningen
22.227 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Overtoom 509 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Overtoom 509 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Overtoom 509 1?

De prijsindicatie voor Overtoom 509 1 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Vondelparkbuurt-West is €691.000. Dat komt neer op circa €8.638 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Overtoom 509 1 zich tot de wijk Vondelparkbuurt-West?

Overtoom 509 1 is een bovenwoning van 80 m² in de wijk Vondelparkbuurt-West. De buurt telt 1.237 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Overtoom 509 1?

Overtoom 509 1 is een bovenwoning in Vondelparkbuurt-West, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Overtoom 509 1 vergeleken met de buurt?

Overtoom 509 1 heeft 80 m² woonoppervlakte en 288 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Vondelparkbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €691.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Overtoom 509 1 en wat betekent dat?

Overtoom 509 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Overtoom 509 1?

Overtoom 509 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vondelparkbuurt-West?

De wijk Vondelparkbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €691.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vondelparkbuurt-West?

Vanuit Overtoom 509 1 in Vondelparkbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.