Streetview Vondelkerkstraat 27 Amsterdam

Vondelkerkstraat 27, 1054 KX Amsterdam

130 m² Bouwjaar 1996

Vondelkerkstraat 27 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €691.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
130 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Vondelkerkstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2250 Inwoners
1310 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1237 Woningvoorraad
€691.000 Gem. woningwaarde Vondelparkbuurt-West
38% Koopwoningen
22.227 Inwoners per km²

Locatie van Vondelkerkstraat 27

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Vondelkerkstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Vondelkerkstraat 27?

De prijsindicatie voor Vondelkerkstraat 27 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Vondelparkbuurt-West is €691.000. Dat komt neer op circa €5.315 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vondelkerkstraat 27 zich tot de wijk Vondelparkbuurt-West?

Vondelkerkstraat 27 is een appartement van 130 m² in de wijk Vondelparkbuurt-West. De buurt telt 1.237 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vondelkerkstraat 27?

Vondelkerkstraat 27 is een appartement in Vondelparkbuurt-West, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vondelkerkstraat 27 vergeleken met de buurt?

Vondelkerkstraat 27 heeft 130 m² woonoppervlakte. In Vondelparkbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €691.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Vondelparkbuurt-West?

De wijk Vondelparkbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €691.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vondelparkbuurt-West?

Vanuit Vondelkerkstraat 27 in Vondelparkbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vondelparkbuurt-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vondelkerkstraat 27: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.1 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vondelparkbuurt-West?

Recreatie nabij Vondelparkbuurt-West: restaurant (0.1 km), cafe (0.3 km).