Streetview Overtoom 520 2 Amsterdam

Overtoom 520 2, 1054 KL Amsterdam

70 m² Bouwjaar 1911 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Overtoom 520 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €568.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
168 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Overtoom 520 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Overtoom 520 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
87.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
131.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5690 Inwoners
3545 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
3410 Woningvoorraad
€568.000 Gem. woningwaarde Cremerbuurt-West
31% Koopwoningen
28.932 Inwoners per km²

Locatie van Overtoom 520 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Overtoom 520 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Overtoom 520 2?

De gemiddelde woningwaarde in Cremerbuurt-West is €568.000. Dat komt neer op circa €8.114 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Overtoom 520 2 zich tot de wijk Cremerbuurt-West?

Overtoom 520 2 is een appartement van 70 m² in de wijk Cremerbuurt-West. De buurt telt 3.410 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.932 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Overtoom 520 2?

Overtoom 520 2 is een appartement in Cremerbuurt-West, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Overtoom 520 2 vergeleken met de buurt?

Overtoom 520 2 heeft 70 m² woonoppervlakte en 168 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Cremerbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €568.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Overtoom 520 2 en wat betekent dat?

Overtoom 520 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-09-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Overtoom 520 2?

Overtoom 520 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Cremerbuurt-West?

De wijk Cremerbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €568.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cremerbuurt-West?

Vanuit Overtoom 520 2 in Cremerbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.