Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (appartement met open portiek)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 55 m²
- Inhoud
- 165 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
- Ligging
- Aan park en in woonwijk
Overtoom 445 D is een bovenwoning (appartement met open portiek) in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €691.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Overtoom 445 D
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.1 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2 kmLUXE DESIGN APPARTEMENT NAAST HET VONDELPARK met prive DAKTERRAS Recent gerenoveerd high end appartement, Voorzien van prachtige visgraat…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Overtoom 445 D ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Vondelparkbuurt-West is €691.000. Dat komt neer op circa €12.564 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOvertoom 445 D is een bovenwoning (appartement met open portiek) van 55 m² in de wijk Vondelparkbuurt-West. De buurt telt 1.237 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.227 inwoners per km².
Overtoom 445 D is een bovenwoning (appartement met open portiek) in Vondelparkbuurt-West, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Overtoom 445 D heeft 55 m² woonoppervlakte en 165 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Vondelparkbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €691.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Overtoom 445 D heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Overtoom 445 D heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Vondelparkbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €691.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Overtoom 445 D in Vondelparkbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.