Streetview Johannapark 6 Amsterdam

Johannapark 6, 1054 KB Amsterdam

165 m² Bouwjaar 1878 7 kamers Label F

Johannapark 6 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1878. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 84 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €691.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1878
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
84 m²
Inhoud
555 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Johannapark 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johannapark 6

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2250 Inwoners
1310 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1237 Woningvoorraad
€691.000 Gem. woningwaarde Vondelparkbuurt-West
38% Koopwoningen
22.227 Inwoners per km²

Locatie van Johannapark 6

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Johannapark 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Johannapark 6?

De gemiddelde woningwaarde in Vondelparkbuurt-West is €691.000. Dat komt neer op circa €4.188 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johannapark 6 zich tot de wijk Vondelparkbuurt-West?

Johannapark 6 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Vondelparkbuurt-West. De buurt telt 1.237 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johannapark 6?

Johannapark 6 is een woonhuis in Vondelparkbuurt-West, gebouwd in 1878 (148 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Johannapark 6 vergeleken met de buurt?

Johannapark 6 heeft 165 m² woonoppervlakte en 555 m³ inhoud. Het perceel is 84 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Vondelparkbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €691.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johannapark 6 en wat betekent dat?

Johannapark 6 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Johannapark 6?

Johannapark 6 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Vondelparkbuurt-West?

De wijk Vondelparkbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €691.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vondelparkbuurt-West?

Vanuit Johannapark 6 in Vondelparkbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.