Bovenwoning Kattenlaan 50 Amsterdam

Kattenlaan 50, 1054 KA Amsterdam

78 m² Bouwjaar 1991 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Kattenlaan 50 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €691.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
78 m²
Inhoud
247 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€690.000 tot €790.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kattenlaan 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kattenlaan 50

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
125.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.85 kg/m²

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2250 Inwoners
1310 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1237 Woningvoorraad
€691.000 Gem. woningwaarde Vondelparkbuurt-West
38% Koopwoningen
22.227 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kattenlaan 50

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kattenlaan 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Kattenlaan 50?

De prijsindicatie voor Kattenlaan 50 ligt rond €690.000 tot €790.000. De gemiddelde woningwaarde in Vondelparkbuurt-West is €691.000. Dat komt neer op circa €8.859 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kattenlaan 50 zich tot de wijk Vondelparkbuurt-West?

Kattenlaan 50 is een bovenwoning van 78 m² in de wijk Vondelparkbuurt-West. De buurt telt 1.237 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kattenlaan 50?

Kattenlaan 50 is een bovenwoning in Vondelparkbuurt-West, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kattenlaan 50 vergeleken met de buurt?

Kattenlaan 50 heeft 78 m² woonoppervlakte en 247 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Vondelparkbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €691.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kattenlaan 50 en wat betekent dat?

Kattenlaan 50 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kattenlaan 50?

Kattenlaan 50 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vondelparkbuurt-West?

De wijk Vondelparkbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €691.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vondelparkbuurt-West?

Vanuit Kattenlaan 50 in Vondelparkbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.