Streetview Kattenlaan 1 Amsterdam

Kattenlaan 1, 1054 KA Amsterdam

54 m² Bouwjaar 1995 2 kamers 1 slaapkamers Label A+

Kattenlaan 1 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 2 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €965.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
54 m²
Inhoud
201 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kattenlaan 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kattenlaan 1

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
88.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
104.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
19.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

860 Inwoners
500 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
448 Woningvoorraad
€965.000 Gem. woningwaarde Vondelparkbuurt-Midden
36% Koopwoningen
9.441 Inwoners per km²

Locatie van Kattenlaan 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kattenlaan 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Kattenlaan 1?

De prijsindicatie voor Kattenlaan 1 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Vondelparkbuurt-Midden is €965.000. Dat komt neer op circa €17.870 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kattenlaan 1 zich tot de wijk Vondelparkbuurt-Midden?

Kattenlaan 1 is een appartement van 54 m² in de wijk Vondelparkbuurt-Midden. De buurt telt 448 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.441 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kattenlaan 1?

Kattenlaan 1 is een appartement in Vondelparkbuurt-Midden, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kattenlaan 1 vergeleken met de buurt?

Kattenlaan 1 heeft 54 m² woonoppervlakte en 201 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Vondelparkbuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €965.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kattenlaan 1 en wat betekent dat?

Kattenlaan 1 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-10-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kattenlaan 1?

Kattenlaan 1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vondelparkbuurt-Midden?

De wijk Vondelparkbuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €965.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vondelparkbuurt-Midden?

Vanuit Kattenlaan 1 in Vondelparkbuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.