Dubbel benedenhuis Overtoom 284 H Amsterdam

Overtoom 284 H, 1054 JC Amsterdam

135 m² Bouwjaar 1880 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Overtoom 284 H is een dubbel benedenhuis in Amsterdam, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €620.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1880
Woonoppervlakte
135 m²
Inhoud
406 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.050.000 tot €1.300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Overtoom 284 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Overtoom 284 H

Tuin
Ja (91.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2630 Inwoners
1665 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1680 Woningvoorraad
€620.000 Gem. woningwaarde WG-terrein
25% Koopwoningen
16.025 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Overtoom 284 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Overtoom 284 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Overtoom 284 H?

De prijsindicatie voor Overtoom 284 H ligt rond €1.050.000 tot €1.300.000. De gemiddelde woningwaarde in WG-terrein is €620.000. Dat komt neer op circa €4.593 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Overtoom 284 H zich tot de wijk WG-terrein?

Overtoom 284 H is een dubbel benedenhuis van 135 m² in de wijk WG-terrein. De buurt telt 1.680 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.025 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Overtoom 284 H?

Overtoom 284 H is een dubbel benedenhuis in WG-terrein, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Overtoom 284 H vergeleken met de buurt?

Overtoom 284 H heeft 135 m² woonoppervlakte en 406 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In WG-terrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €620.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Overtoom 284 H en wat betekent dat?

Overtoom 284 H heeft energielabel D. Geldig tot 2027-10-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Overtoom 284 H?

Overtoom 284 H heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 91 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in WG-terrein?

De wijk WG-terrein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €620.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij WG-terrein?

Vanuit Overtoom 284 H in WG-terrein bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.4 km.