Tussenverdieping Overtoom 260 2 Amsterdam

Overtoom 260 2, 1054 JB Amsterdam

126 m² Bouwjaar 1904 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Overtoom 260 2 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €620.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
126 m²
Inhoud
454 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€855.000 tot €955.000
Laatst bekende transactie
Periode 2026 tot 2029
Daktype
Mansarde dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Overtoom 260 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Overtoom 260 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
140.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
198.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.78 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2630 Inwoners
1665 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1680 Woningvoorraad
€620.000 Gem. woningwaarde WG-terrein
25% Koopwoningen
16.025 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Overtoom 260 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Overtoom 260 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Overtoom 260 2?

De prijsindicatie voor Overtoom 260 2 ligt rond €855.000 tot €955.000. De gemiddelde woningwaarde in WG-terrein is €620.000. Dat komt neer op circa €4.921 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Overtoom 260 2 zich tot de wijk WG-terrein?

Overtoom 260 2 is een tussenverdieping van 126 m² in de wijk WG-terrein. De buurt telt 1.680 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.025 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Overtoom 260 2?

Overtoom 260 2 is een tussenverdieping in WG-terrein, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Overtoom 260 2 vergeleken met de buurt?

Overtoom 260 2 heeft 126 m² woonoppervlakte en 454 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In WG-terrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €620.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Overtoom 260 2 en wat betekent dat?

Overtoom 260 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Overtoom 260 2?

Overtoom 260 2 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in WG-terrein?

De wijk WG-terrein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €620.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij WG-terrein?

Vanuit Overtoom 260 2 in WG-terrein bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.4 km.