Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Overtoom 209 C Amsterdam

Overtoom 209 C, 1054 HT Amsterdam

249 m² Bouwjaar 1885 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Overtoom 209 C is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Amsterdam, gebouwd in 1885. De woning heeft een woonoppervlakte van 249 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €965.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1885
Woonoppervlakte
249 m²
Inhoud
987 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.355.000 tot €1.605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Overtoom 209 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Overtoom 209 C

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

860 Inwoners
500 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
448 Woningvoorraad
€965.000 Gem. woningwaarde Vondelparkbuurt-Midden
36% Koopwoningen
9.441 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Overtoom 209 C

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Overtoom 209 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Overtoom 209 C?

De prijsindicatie voor Overtoom 209 C ligt rond €1.355.000 tot €1.605.000. De gemiddelde woningwaarde in Vondelparkbuurt-Midden is €965.000. Dat komt neer op circa €3.876 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Overtoom 209 C zich tot de wijk Vondelparkbuurt-Midden?

Overtoom 209 C is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 249 m² in de wijk Vondelparkbuurt-Midden. De buurt telt 448 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.441 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Overtoom 209 C?

Overtoom 209 C is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Vondelparkbuurt-Midden, gebouwd in 1885 (141 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Overtoom 209 C vergeleken met de buurt?

Overtoom 209 C heeft 249 m² woonoppervlakte en 987 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Vondelparkbuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €965.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Overtoom 209 C en wat betekent dat?

Overtoom 209 C heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Overtoom 209 C?

Overtoom 209 C heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vondelparkbuurt-Midden?

De wijk Vondelparkbuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €965.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vondelparkbuurt-Midden?

Vanuit Overtoom 209 C in Vondelparkbuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.