Eengezinswoning, tussenwoning Palamedesstraat 4 Amsterdam

Palamedesstraat 4, 1054 HS Amsterdam

121 m² Bouwjaar 1890 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Palamedesstraat 4 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 73 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
73 m²
Inhoud
462 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.105.000 tot €1.355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Palamedesstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Palamedesstraat 4

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
135.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.2%
CO₂-emissie
28.27 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1005 Inwoners
625 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
522 Woningvoorraad
€1.237.000 Gem. woningwaarde Vondelparkbuurt-Oost
48% Koopwoningen
7.998 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Palamedesstraat 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Palamedesstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Palamedesstraat 4?

De prijsindicatie voor Palamedesstraat 4 ligt rond €1.105.000 tot €1.355.000. De gemiddelde woningwaarde in Vondelparkbuurt-Oost is €1.237.000. Dat komt neer op circa €10.223 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Palamedesstraat 4 zich tot de wijk Vondelparkbuurt-Oost?

Palamedesstraat 4 is een eengezinswoning, tussenwoning van 121 m² in de wijk Vondelparkbuurt-Oost. De buurt telt 522 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.998 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Palamedesstraat 4?

Palamedesstraat 4 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vondelparkbuurt-Oost, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Palamedesstraat 4 vergeleken met de buurt?

Palamedesstraat 4 heeft 121 m² woonoppervlakte en 462 m³ inhoud. Het perceel is 73 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Vondelparkbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Palamedesstraat 4 en wat betekent dat?

Palamedesstraat 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-12-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Palamedesstraat 4?

Palamedesstraat 4 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vondelparkbuurt-Oost?

De wijk Vondelparkbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.237.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vondelparkbuurt-Oost?