Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1873
- Woonoppervlakte
- 67 m²
Overtoom 73 3 is een woning in Amsterdam, gebouwd in 1873. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Overtoom 73 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
0.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vondelparkbuurt-Oost is €1.237.000. Dat komt neer op circa €18.463 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOvertoom 73 3 is een woning van 67 m² in de wijk Vondelparkbuurt-Oost. De buurt telt 522 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.998 inwoners per km².
Overtoom 73 3 is een woning in Vondelparkbuurt-Oost, gebouwd in 1873 (153 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Overtoom 73 3 heeft 67 m² woonoppervlakte. In Vondelparkbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Overtoom 73 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-06-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.37 kg/jaar.
De wijk Vondelparkbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.237.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Overtoom 73 3 in Vondelparkbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Overtoom 73 3: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.