Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1905
- Woonoppervlakte
- 1524 m²
Overtoom 33 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 1524 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Overtoom 33
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
0.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vondelparkbuurt-Oost is €1.237.000. Dat komt neer op circa €812 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOvertoom 33 is een woonhuis van 1524 m² in de wijk Vondelparkbuurt-Oost. De buurt telt 522 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.998 inwoners per km².
Overtoom 33 is een woonhuis in Vondelparkbuurt-Oost, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Overtoom 33 heeft 1524 m² woonoppervlakte. In Vondelparkbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Overtoom 33 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 59.9 kg/jaar.
De wijk Vondelparkbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.237.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Overtoom 33 in Vondelparkbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Overtoom 33: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Vondelparkbuurt-Oost: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Overtoom 33 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vondelparkbuurt-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1905, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen