Streetview Overtoom 31 2 Amsterdam

Overtoom 31 2, 1054 HB Amsterdam

100 m² Bouwjaar 1905 Label D

Overtoom 31 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
100 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Overtoom 31 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Overtoom 31 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
213.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
288.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1005 Inwoners
625 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
522 Woningvoorraad
€1.237.000 Gem. woningwaarde Vondelparkbuurt-Oost
48% Koopwoningen
7.998 Inwoners per km²

Locatie van Overtoom 31 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Overtoom 31 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Overtoom 31 2?

De gemiddelde woningwaarde in Vondelparkbuurt-Oost is €1.237.000. Dat komt neer op circa €12.370 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Overtoom 31 2 zich tot de wijk Vondelparkbuurt-Oost?

Overtoom 31 2 is een appartement van 100 m² in de wijk Vondelparkbuurt-Oost. De buurt telt 522 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.998 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Overtoom 31 2?

Overtoom 31 2 is een appartement in Vondelparkbuurt-Oost, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Overtoom 31 2 vergeleken met de buurt?

Overtoom 31 2 heeft 100 m² woonoppervlakte. In Vondelparkbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Overtoom 31 2 en wat betekent dat?

Overtoom 31 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-07-13. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.98 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vondelparkbuurt-Oost?

De wijk Vondelparkbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.237.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vondelparkbuurt-Oost?

Vanuit Overtoom 31 2 in Vondelparkbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vondelparkbuurt-Oost?