Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1984
- Woonoppervlakte
- 5114 m²
- Perceeloppervlakte
- 2336 m²
Anna van den Vondelstraat 30 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 5114 m² en een perceel van 2336 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €965.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Anna van den Vondelstraat 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vondelparkbuurt-Midden is €965.000. Dat komt neer op circa €189 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAnna van den Vondelstraat 30 is een woonhuis van 5114 m² in de wijk Vondelparkbuurt-Midden. De buurt telt 448 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.441 inwoners per km².
Anna van den Vondelstraat 30 is een woonhuis in Vondelparkbuurt-Midden, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Anna van den Vondelstraat 30 heeft 5114 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2336 m². In Vondelparkbuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €965.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Anna van den Vondelstraat 30 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-03-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 59.61 kg/jaar.
De wijk Vondelparkbuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €965.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Anna van den Vondelstraat 30 in Vondelparkbuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Anna van den Vondelstraat 30: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.7 km.