Streetview Vondelstraat 188 Amsterdam

Vondelstraat 188, 1054 GW Amsterdam

48 m² Bouwjaar 1981

Vondelstraat 188 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m² en een perceel van 129 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €965.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
48 m²
Perceeloppervlakte
129 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Vondelstraat 188

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

860 Inwoners
500 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
448 Woningvoorraad
€965.000 Gem. woningwaarde Vondelparkbuurt-Midden
36% Koopwoningen
9.441 Inwoners per km²

Locatie van Vondelstraat 188

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Vondelstraat 188

Wat is de geschatte woningwaarde van Vondelstraat 188?

De gemiddelde woningwaarde in Vondelparkbuurt-Midden is €965.000. Dat komt neer op circa €20.104 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vondelstraat 188 zich tot de wijk Vondelparkbuurt-Midden?

Vondelstraat 188 is een woonhuis van 48 m² in de wijk Vondelparkbuurt-Midden. De buurt telt 448 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.441 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vondelstraat 188?

Vondelstraat 188 is een woonhuis in Vondelparkbuurt-Midden, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vondelstraat 188 vergeleken met de buurt?

Vondelstraat 188 heeft 48 m² woonoppervlakte. Het perceel is 129 m². In Vondelparkbuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €965.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Vondelparkbuurt-Midden?

De wijk Vondelparkbuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €965.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vondelparkbuurt-Midden?

Vanuit Vondelstraat 188 in Vondelparkbuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vondelparkbuurt-Midden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vondelstraat 188: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vondelparkbuurt-Midden?

Recreatie nabij Vondelparkbuurt-Midden: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).