Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1879
- Woonoppervlakte
- 273 m²
- Perceeloppervlakte
- 159 m²
Vondelstraat 146 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1879. De woning heeft een woonoppervlakte van 273 m² en een perceel van 159 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €965.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vondelstraat 146
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
1.3 kmDe prijsindicatie voor Vondelstraat 146 ligt rond €1.270.000 tot €1.520.000. De gemiddelde woningwaarde in Vondelparkbuurt-Midden is €965.000. Dat komt neer op circa €3.535 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVondelstraat 146 is een woonhuis van 273 m² in de wijk Vondelparkbuurt-Midden. De buurt telt 448 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.441 inwoners per km².
Vondelstraat 146 is een woonhuis in Vondelparkbuurt-Midden, gebouwd in 1879 (147 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Vondelstraat 146 heeft 273 m² woonoppervlakte. Het perceel is 159 m². In Vondelparkbuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €965.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vondelparkbuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €965.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Vondelstraat 146 in Vondelparkbuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vondelstraat 146: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Vondelparkbuurt-Midden: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €1.270.000 tot €1.520.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Vondelparkbuurt-Midden is €965.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.