Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1882
- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Inhoud
- 2800 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Ligging
- overlooking_park, in_residential_district
Vondelstraat 118 A is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1882. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 3 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €965.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vondelstraat 118 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
1.3 kmDELEN TOEGESTAAN! Gemeubileerde 3 kamer benedenwoning circa 100 m² in een rustige straat grenzend aan het Vondelpark met terras met uitzicht over de…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Vondelparkbuurt-Midden is €965.000. Dat komt neer op circa €9.650 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVondelstraat 118 A is een benedenwoning van 100 m² in de wijk Vondelparkbuurt-Midden. De buurt telt 448 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.441 inwoners per km².
Vondelstraat 118 A is een benedenwoning in Vondelparkbuurt-Midden, gebouwd in 1882 (144 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Vondelstraat 118 A heeft 100 m² woonoppervlakte en 2800 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Vondelparkbuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €965.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vondelstraat 118 A heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Vondelstraat 118 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Vondelparkbuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €965.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Vondelstraat 118 A in Vondelparkbuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vondelstraat 118 A: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.7 km.