Streetview Vondelstraat 87 Amsterdam

Vondelstraat 87, 1054 GM Amsterdam

647 m² Bouwjaar 1898 12 kamers Label A++

Vondelstraat 87 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1898. De woning heeft een woonoppervlakte van 647 m², een perceel van 1417 m² en 12 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €965.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1898
Woonoppervlakte
647 m²
Perceeloppervlakte
1417 m²
Inhoud
2500 m³
Kamers
12

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Vondelstraat 87

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vondelstraat 87

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
70.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
71.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
50.8%
CO₂-emissie
16.73 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

860 Inwoners
500 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
448 Woningvoorraad
€965.000 Gem. woningwaarde Vondelparkbuurt-Midden
36% Koopwoningen
9.441 Inwoners per km²

Locatie van Vondelstraat 87

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Vondelstraat 87

Wat is de geschatte woningwaarde van Vondelstraat 87?

De gemiddelde woningwaarde in Vondelparkbuurt-Midden is €965.000. Dat komt neer op circa €1.491 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vondelstraat 87 zich tot de wijk Vondelparkbuurt-Midden?

Vondelstraat 87 is een woonhuis van 647 m² in de wijk Vondelparkbuurt-Midden. De buurt telt 448 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.441 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vondelstraat 87?

Vondelstraat 87 is een woonhuis in Vondelparkbuurt-Midden, gebouwd in 1898 (128 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vondelstraat 87 vergeleken met de buurt?

Vondelstraat 87 heeft 647 m² woonoppervlakte en 2500 m³ inhoud. Het perceel is 1417 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 54 m² per kamer. In Vondelparkbuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €965.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vondelstraat 87 en wat betekent dat?

Vondelstraat 87 heeft energielabel A++. Geldig tot 2032-11-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vondelstraat 87?

Vondelstraat 87 heeft 12 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Vondelparkbuurt-Midden?

De wijk Vondelparkbuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €965.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vondelparkbuurt-Midden?

Vanuit Vondelstraat 87 in Vondelparkbuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.