Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 178 m²
- Inhoud
- 680 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €3.345.000 tot €3.595.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2022 tot 2026
Vondelstraat 31 B is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m² en 5 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vondelstraat 31 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
0.8 kmVondelstraat 31 B 1054 GJ Amsterdam **For English, please see below** Uitzonderlijk en prachtig ontworpen appartement, gelegen aan een van de meest…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Vondelstraat 31 B ligt rond €3.345.000 tot €3.595.000. De gemiddelde woningwaarde in Vondelparkbuurt-Oost is €1.237.000. Dat komt neer op circa €6.949 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVondelstraat 31 B is een bovenwoning van 178 m² in de wijk Vondelparkbuurt-Oost. De buurt telt 522 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.998 inwoners per km².
Vondelstraat 31 B is een bovenwoning in Vondelparkbuurt-Oost, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Vondelstraat 31 B heeft 178 m² woonoppervlakte en 680 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Vondelparkbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vondelstraat 31 B heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Vondelstraat 31 B heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Vondelparkbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.237.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Vondelstraat 31 B in Vondelparkbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vondelstraat 31 B: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.