Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 450 m²
Stadhouderskade 22 A is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 450 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stadhouderskade 22 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
0.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vondelparkbuurt-Oost is €1.237.000. Dat komt neer op circa €2.749 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStadhouderskade 22 A is een appartement van 450 m² in de wijk Vondelparkbuurt-Oost. De buurt telt 522 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.998 inwoners per km².
Stadhouderskade 22 A is een appartement in Vondelparkbuurt-Oost, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Stadhouderskade 22 A heeft 450 m² woonoppervlakte. In Vondelparkbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vondelparkbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.237.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Stadhouderskade 22 A in Vondelparkbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stadhouderskade 22 A: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Vondelparkbuurt-Oost: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Stadhouderskade 22 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vondelparkbuurt-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1991, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.