Woningdetails
- Type
- Dubbele benedenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Inhoud
- 250 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
- Laatst bekende transactie
- Periode 2014 tot 2018
Eerste Helmersstraat 200 H is een dubbele benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €568.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Eerste Helmersstraat 200 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
1.6 kmDit prachtige appartement ligt in een van de meest gewilde en leukste buurten van Amsterdam, de populaire Cremersbuurt in Oud West.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Cremerbuurt-West is €568.000. Dat komt neer op circa €4.814 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEerste Helmersstraat 200 H is een dubbele benedenwoning van 118 m² in de wijk Cremerbuurt-West. De buurt telt 3.410 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28.932 inwoners per km².
Eerste Helmersstraat 200 H is een dubbele benedenwoning in Cremerbuurt-West, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Eerste Helmersstraat 200 H heeft 118 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Cremerbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €568.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Eerste Helmersstraat 200 H heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.57 kg/jaar.
Eerste Helmersstraat 200 H heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Cremerbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €568.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Eerste Helmersstraat 200 H in Cremerbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.