Bovenwoning Eerste Helmersstraat 169 E Amsterdam

Eerste Helmersstraat 169 E, 1054 DS Amsterdam

71 m² Bouwjaar 2020 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Eerste Helmersstraat 169 E is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €620.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
71 m²
Inhoud
225 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€660.000 tot €760.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Eerste Helmersstraat 169 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Helmersstraat 169 E

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2630 Inwoners
1665 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1680 Woningvoorraad
€620.000 Gem. woningwaarde WG-terrein
25% Koopwoningen
16.025 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eerste Helmersstraat 169 E

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Helmersstraat 169 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Helmersstraat 169 E?

De prijsindicatie voor Eerste Helmersstraat 169 E ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in WG-terrein is €620.000. Dat komt neer op circa €8.732 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Helmersstraat 169 E zich tot de wijk WG-terrein?

Eerste Helmersstraat 169 E is een bovenwoning van 71 m² in de wijk WG-terrein. De buurt telt 1.680 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.025 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Helmersstraat 169 E?

Eerste Helmersstraat 169 E is een bovenwoning in WG-terrein, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Eerste Helmersstraat 169 E vergeleken met de buurt?

Eerste Helmersstraat 169 E heeft 71 m² woonoppervlakte en 225 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In WG-terrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €620.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Helmersstraat 169 E en wat betekent dat?

Eerste Helmersstraat 169 E heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Eerste Helmersstraat 169 E?

Eerste Helmersstraat 169 E heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in WG-terrein?

De wijk WG-terrein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €620.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij WG-terrein?

Vanuit Eerste Helmersstraat 169 E in WG-terrein bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.4 km.