Dubbel benedenhuis Eerste Helmersstraat 147 H Amsterdam

Eerste Helmersstraat 147 H, 1054 DR Amsterdam

147 m² Bouwjaar 1887 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Eerste Helmersstraat 147 H is een dubbel benedenhuis in Amsterdam, gebouwd in 1887. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €620.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1887
Woonoppervlakte
147 m²
Inhoud
573 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2018
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Eerste Helmersstraat 147 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Helmersstraat 147 H

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
165.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
235.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.65 kg/m²

Tuin
Ja (85.0 m²)

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2630 Inwoners
1665 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1680 Woningvoorraad
€620.000 Gem. woningwaarde WG-terrein
25% Koopwoningen
16.025 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eerste Helmersstraat 147 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Helmersstraat 147 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Helmersstraat 147 H?

De prijsindicatie voor Eerste Helmersstraat 147 H ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in WG-terrein is €620.000. Dat komt neer op circa €4.218 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Helmersstraat 147 H zich tot de wijk WG-terrein?

Eerste Helmersstraat 147 H is een dubbel benedenhuis van 147 m² in de wijk WG-terrein. De buurt telt 1.680 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.025 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Helmersstraat 147 H?

Eerste Helmersstraat 147 H is een dubbel benedenhuis in WG-terrein, gebouwd in 1887 (139 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Eerste Helmersstraat 147 H vergeleken met de buurt?

Eerste Helmersstraat 147 H heeft 147 m² woonoppervlakte en 573 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In WG-terrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €620.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Helmersstraat 147 H en wat betekent dat?

Eerste Helmersstraat 147 H heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eerste Helmersstraat 147 H?

Eerste Helmersstraat 147 H heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 85 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in WG-terrein?

De wijk WG-terrein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €620.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij WG-terrein?