Tussenverdieping (appartement) Eerste Helmersstraat 121 1 Amsterdam

Eerste Helmersstraat 121 1, 1054 DN Amsterdam

85 m² Bouwjaar 1895 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Eerste Helmersstraat 121 1 is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €620.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1895
Woonoppervlakte
85 m²
Inhoud
324 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan park, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Eerste Helmersstraat 121 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Helmersstraat 121 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.46
CO₂-emissie
2784.67 kg/m²

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2630 Inwoners
1665 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1680 Woningvoorraad
€620.000 Gem. woningwaarde WG-terrein
25% Koopwoningen
16.025 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eerste Helmersstraat 121 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Helmersstraat 121 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Helmersstraat 121 1?

De prijsindicatie voor Eerste Helmersstraat 121 1 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in WG-terrein is €620.000. Dat komt neer op circa €7.294 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Helmersstraat 121 1 zich tot de wijk WG-terrein?

Eerste Helmersstraat 121 1 is een tussenverdieping (appartement) van 85 m² in de wijk WG-terrein. De buurt telt 1.680 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.025 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Helmersstraat 121 1?

Eerste Helmersstraat 121 1 is een tussenverdieping (appartement) in WG-terrein, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Eerste Helmersstraat 121 1 vergeleken met de buurt?

Eerste Helmersstraat 121 1 heeft 85 m² woonoppervlakte en 324 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In WG-terrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €620.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Helmersstraat 121 1 en wat betekent dat?

Eerste Helmersstraat 121 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-03-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2784.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eerste Helmersstraat 121 1?

Eerste Helmersstraat 121 1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in WG-terrein?

De wijk WG-terrein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €620.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij WG-terrein?