Bovenwoning (appartement) Eerste Helmersstraat 105 2 Amsterdam

Eerste Helmersstraat 105 2, 1054 DM Amsterdam

70 m² Bouwjaar 1887 3 kamers 2 slaapkamers Label A++

Eerste Helmersstraat 105 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1887. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €620.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1887
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
196 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2024
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Eerste Helmersstraat 105 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Helmersstraat 105 2

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
85.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
54.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
45.5%
CO₂-emissie
11.29 kg/m²

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2630 Inwoners
1665 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1680 Woningvoorraad
€620.000 Gem. woningwaarde WG-terrein
25% Koopwoningen
16.025 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eerste Helmersstraat 105 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Helmersstraat 105 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Helmersstraat 105 2?

De prijsindicatie voor Eerste Helmersstraat 105 2 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in WG-terrein is €620.000. Dat komt neer op circa €8.857 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Helmersstraat 105 2 zich tot de wijk WG-terrein?

Eerste Helmersstraat 105 2 is een bovenwoning (appartement) van 70 m² in de wijk WG-terrein. De buurt telt 1.680 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.025 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Helmersstraat 105 2?

Eerste Helmersstraat 105 2 is een bovenwoning (appartement) in WG-terrein, gebouwd in 1887 (139 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Eerste Helmersstraat 105 2 vergeleken met de buurt?

Eerste Helmersstraat 105 2 heeft 70 m² woonoppervlakte en 196 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In WG-terrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €620.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Helmersstraat 105 2 en wat betekent dat?

Eerste Helmersstraat 105 2 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-01-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eerste Helmersstraat 105 2?

Eerste Helmersstraat 105 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in WG-terrein?

De wijk WG-terrein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €620.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij WG-terrein?