Dubbel benedenhuis Eerste Helmersstraat 34 Amsterdam

Eerste Helmersstraat 34, 1054 DH Amsterdam

155 m² Bouwjaar 1918 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Eerste Helmersstraat 34 is een dubbel benedenhuis in Amsterdam, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €761.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
155 m²
Inhoud
460 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€905.000 tot €1.005.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Eerste Helmersstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Helmersstraat 34

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
105.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.59 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (19.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2535 Inwoners
1485 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1413 Woningvoorraad
€761.000 Gem. woningwaarde Helmersbuurt-Oost
38% Koopwoningen
24.460 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eerste Helmersstraat 34

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eerste Helmersstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Helmersstraat 34?

De prijsindicatie voor Eerste Helmersstraat 34 ligt rond €905.000 tot €1.005.000. De gemiddelde woningwaarde in Helmersbuurt-Oost is €761.000. Dat komt neer op circa €4.910 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Helmersstraat 34 zich tot de wijk Helmersbuurt-Oost?

Eerste Helmersstraat 34 is een dubbel benedenhuis van 155 m² in de wijk Helmersbuurt-Oost. De buurt telt 1.413 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24.460 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Helmersstraat 34?

Eerste Helmersstraat 34 is een dubbel benedenhuis in Helmersbuurt-Oost, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Eerste Helmersstraat 34 vergeleken met de buurt?

Eerste Helmersstraat 34 heeft 155 m² woonoppervlakte en 460 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Helmersbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €761.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Helmersstraat 34 en wat betekent dat?

Eerste Helmersstraat 34 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 30.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eerste Helmersstraat 34?

Eerste Helmersstraat 34 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 19 m².

Hoe is de woningmarkt in Helmersbuurt-Oost?

De wijk Helmersbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €761.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Helmersbuurt-Oost?