Streetview Tweede Helmersstraat 142 Amsterdam

Tweede Helmersstraat 142, 1054 CN Amsterdam

57 m² Bouwjaar 1993 Label B

Tweede Helmersstraat 142 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €620.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
57 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Tweede Helmersstraat 142

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tweede Helmersstraat 142

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
98.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
185.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2630 Inwoners
1665 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1680 Woningvoorraad
€620.000 Gem. woningwaarde WG-terrein
25% Koopwoningen
16.025 Inwoners per km²

Locatie van Tweede Helmersstraat 142

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Tweede Helmersstraat 142

Wat is de geschatte woningwaarde van Tweede Helmersstraat 142?

De gemiddelde woningwaarde in WG-terrein is €620.000. Dat komt neer op circa €10.877 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tweede Helmersstraat 142 zich tot de wijk WG-terrein?

Tweede Helmersstraat 142 is een appartement van 57 m² in de wijk WG-terrein. De buurt telt 1.680 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.025 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tweede Helmersstraat 142?

Tweede Helmersstraat 142 is een appartement in WG-terrein, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Tweede Helmersstraat 142 vergeleken met de buurt?

Tweede Helmersstraat 142 heeft 57 m² woonoppervlakte. In WG-terrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €620.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tweede Helmersstraat 142 en wat betekent dat?

Tweede Helmersstraat 142 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-10-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.87 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in WG-terrein?

De wijk WG-terrein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €620.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij WG-terrein?

Vanuit Tweede Helmersstraat 142 in WG-terrein bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij WG-terrein?